NBB A.Ş.

AnaSayfa Uluslararası Tedarik

Uluslararası Tedarik
NBB faaliyetlerine müşterilerinin uluslararası tedarik ihtiyaçlarını karşılayarak başladığı ve bu hizmeti defalarca gerçekleştirdiği için, zamanla geniş bir tedarik ağı oluşturmuştur. Özbekistan temsilcisi veya stratejik iş ortağı olduğumuz tedarikçilerimiz ile aşağıdaki alanlarda müşterilerimize en doğru çözüm ve maliyetleri sunabiliyoruz.


NBB dünya çapında iş ortağı üreticilerle birlikte, gelişmiş teknolojiler, yüksek standartlarda cihazlar ve uzman işçilikle, anahtar teslimi projeleri pazara sunmaktadır.

Su Arıtma Sistemleri :

Sınai tesislere su arıtma sistemleri ile ilgili temel olarak planlama, hazırlık, tedarik, devreye alma, işletme ve su / atıksu yönetim stratejisi danışmanlığı sunan iş ortağımız MBR Atıksu Sistemleri Ltd. Şti.'dir.

İnorganik Arıtma Kimyasalları :

Dünya çapında pazar payı olan, başta içme suyu arıtıcısı PAC olmak üzere, pek çok sektöre hitap eden inorganik arıtma kimyasalları sunan ARC İnorganik Kimyasallar Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti., ACH-PWT, ACH-1540, ACH-1050, BAC ve PACS ürünleri sunmaktadır.

Tekstil Kimyasalları :

NBB bünyesinde bulunan kimyasal ve boyar maddeler uzmanı, Tekstil, Denim, Deri kimyasalları ve Emisyonlar konularında danışmanlık ve tedarik hizmeti vermektedir. Bu alanda, CLEARITY Kimya Tekstil Pazarlama San.Dış Tic.Ltd.Şti. ile birlikte çalışıyoruz.

Ofis Tefrişat :

Katlanır masa ve sandalyeler, dolaplar, oturma sistemleri, halı vinil, LVT-LVP yer kaplamaları ve yükseltilmiş döşemeler gibi her türlü ofis tefrişatını, iş ortağımız AGK Yer Kaplamaları İthalat Pazarlama Ltd. Şti. bünyesinde çözebiliyoruz.

Kesintisiz Güç Kaynakları :

Legrand grup bünyesinde faaliyet gösteren iş ortağımız Inform Elektronik Sanayi Ticaret Ltd. Şti., Kesintisiz güç kaynakları başta olmak üzere sair yenilenebilir enerji kaynakları cihazlarını uluslararası standartlarda sunmaktadır.

Jeneratörler :

FGW Jeneratör Sanayi ve Ticaret A.Ş., Dizel ve Gaz Jeneratörleri ve Kabinler üretmekte ve anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

Tekstil Baskı Sistemleri :

Her türlü Tekstil baskı makinası üreticisi olan Sulfet Baskı Makineleri San. Ve Tic. Ltd. Şti., pozlama, baskı, kurutucu, düzeltme ve boya karıştırıcı ve flok baskı sistemleri ile komple çözümler sunmaktadır.

Tekstil Makinaları :

Her türlü giyim ve ev tekstili makinaları (iplik, konfeksiyon, dokuma, denim) ve boyahane sistemleri ulusal ve uluslararası muteber tedarikçilerimizden temin edilmekte ve müşterilerimize sunulmaktadır.

Zayıf Akım Sistemleri :

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, Yangın, CCTV, Güvenlik, Network ve Acil Seslendirme sistemleri gibi her türlü zayıf akım sistemi anahtar teslim sunulmaktadır.

Makine İğneleri :

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, makine iğnelerinde dünya markası Schmets ile kaliteli tedarik sunulmaktadır.

Pamuk Çırçır Makinaları :

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, pamuk işleme ve çırçır makinaları tedarik ve kurulum hizmeti verilmektedir.